[Odwiedzamy ligi niższe] III liga. W meczu na szczycie lepsze piłkarki z Moraska! [zdjęcia]

Lech/UAM wygrywa z Juna -Trans, mały rewanż za porażkę w finale PP wielkopolski.

Pierwsza połowa to bardzo wyrównana i ostrożna gra obu stron, drużyny doskonale znają swoją wartość.
W doliczonym czasie pierwszych 45′ doświadczona snajperka ze Starych Oborzysk, Karolina Wlekła otwiera wynik spotkania.
Po przerwie pokazała się kadrowiczka Maja Kuleczka która w 55′ ładnym strzałem doprowadza do remisu, jednak odpowiedź przyjezdnych była niemal natychmiastowa, 57′ Natalia Zembroń i prowadzenie Starych Oborzysk. 70 minuta i ponownie Maja Kuleczka doprowadza do remisu 2:2!
Dwie wręcz wyśmienite okazje na zdobycie bramek miała Dobrusia Skorupska, niestety za pierwszym razem trafia w słupek, następnie dobrą interwencją popisała się bramkarka gospodyń. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustala Klaudia Wojtkowiak. Cenne punkty i Lech/UAM na czele ligowej tabeli.

W tym spotkaniu nie wystąpiły podstawowe zawodniczki swoich drużyn Paula Fronczak oraz Patrycja Sutkowska, które były powołane do kadry futsalu.

Do końca rundy jesiennej jeszcze dwie kolejki, jednak już teraz można zaprosić wszystkich na ostatni mecz jesieni, Lech/UAM Poznań ponownie w roli gospodyń podejmować będzie LFA Szczecin ! Mecz tym razem ma się odbyć na obiekcie przy ul. Bułgarskiej !

Lech/UAM Poznań – Juna-Trans Stare Oborzyska 3:2(0:1)

Bramki :   Maja Kuleczka 2 (55′ 70′) Klaudia Wojtkowiak (90’+8) dla Lech/UAM – Karolina Wlekła (45′) Natalia Zembroń (57′) dla Juna-Trans

Obsada sędziowska : Maciej Łabenda, Filip Ulanowski, Wiktor Konecki

Skład wyjściowy Lech/UAM : Lewandowski, Mager, Buczak, Przybył, Sawicka, Wojtkowiak, Kuleczka, Kubka, Lechna, Małyszka, Drzewiecka
Rezerwa : Laskowska, Rosińska, Ostrowska, Smól, Nowaczyk, Bączkowska, Jóźwiak
Trener Alicja Zając

Skład wyjściowy Juna-Trans : Godlewska, Matyja, Adamska, Skrzypek, Ostant, Białożyt, Czudzińska, Zembroń, Ładniak, Wlekła, Skorupska
Rezerwa : Krzyżańska, Mastalerz, Jankowska, Szymankiewicz, Bucher