[Odwiedzamy ligi niższe] Trzy punkty powędrowały do Radwanic

W ostatni weekend byliśmy na spotkaniu IV-ligi grupy dolnośląskiej w której Kolektyw Radwanice mierzył się z trzecim zespołem Ślęzy Wrocław.

Już w 8. minucie Nikola Raszkowska wykonała niebezpieczny strzał w światło bramki zakończony świetną interwencją bramkarki gospodarzy. Ku zaskoczeniu, w 29. minucie meczu drużyna z Radwanic wykonała piękną akcje zakończoną bramką, którą strzeliła Weronika Płokita. Pomimo kilku prób ślęzankom nie udało się doprowadzić drużyny do remisu, a zawodniczki obu drużyn usłyszały gwizdek sędziego informujący o zakończeniu pierwszej połowy.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy nie dał kibicom wielu emocji. Piłka przez cały czas toczyła się na połowie boiska. W 61. minucie zawodniczka Ślęzy wykonała silny strzał, który mógł zakończyć się piękną bramką, natomiast po raz kolejny bramkarka gości zaskoczyła kibiców niesamowitą interwencją. Chwilę później zawodniczka Kolektywu ujrzała żółtą kartkę za niefortunny faul. W 67 minucie Ślęza III Wrocław ponownie miała okazję do wyrównania wyniku, ale bramkarka gospodarzy okazała się nie do powstrzymania.

Wreszcie po długich oczekiwaniach w 70. minucie meczu gol na 2:0 strzela Patrycja Piotrowska. Niespodziewanie w ostatnich minutach meczu Jagoda Wróbel zdobywa gola na 2:1 i z takim wynikiem kończy się spotkanie IV ligi kobiet.