Olimpia planuje kolejny transfer

W Szczecinie mieli w minionym sezonie problemy z obsadą bramki. Wystarczy wspomnieć, że w 11 ligowych meczach między słupkami stały w sumie aż trzy piłkarki. Nic więc dziwnego, że Olimpia postanowiła solidnie zabezpieczyć się na przyszłość.

Zespół tego lata wzmocniła już Natalia Piątek, reprezentująca dotychczas w AZS PWSZ Wałbrzych, lecz to najprawdopodobniej nie koniec transferów bramkarek do ósmego zespołu Ekstraligi. Trener Adam Gołubowski w rozmowie z „Kurierem Szczecińskim” wyjawił, że w trakcie finalizacji jest również sprowadzenie utalentowanej zawodniczki Stilonu Gorzów Wielkopolski, Natalii Radkiewicz.

16-latka w tym sezonie zanotowała dziewięć występów w barwach swojej drużyny w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek. Wychowanka Jedynki Słubice świetnie zaprezentowała się między innymi w pojedynku z… Olimpią Szczecin, w którym zachowała czyste konto, czym niewątpliwie zwróciła na siebie uwagę ekstraligowca. Bramkarka, która w tym roku świętować będzie siedemnaste urodziny otrzymała w zakończonych rozgrywkach również jedną szansę zaprezentowania swoich umiejętności w spotkaniu II ligi. Nie był to zresztą jej debiut na tym szczeblu, bowiem sezon wcześniej także zanotowała jeden drugoligowy występ.

Olimpia oficjalnie pozyskała w tym okienku trzy piłkarki. Oprócz wspomnianej Piątek, umowami ze szczecińskim klubem związały się także Monika Kędzierska i Christiana Mpeh Bissong, o której pisaliśmy wczoraj TUTAJ.

 

fot. Facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin

Inne wiadomości

EkstraligaNewsyPolska

Dodaj komenntarz