Orlen I Liga: Dublet Julii Mikołajczak w meczu na szczycie

W hicie Orlen I Ligi Polonia Środa Wielkopolska pokonała Ślęzę Wrocław 2:1. Gole dla gospodyń zdobywała Julia Mikołajczak, a trafienie dla przyjezdnych zaliczyła Nikola Domaszewicz.

W pierwszej połowie Polonie na prowadzenie wyprowadziła Julia Mikołajczak. W drugiej części spotkania Mikołajczak pokonała uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego Raduj. Nadzieję na korzystny rezultat dla zespołu z Wrocławia w 81. minucie wlała Nicola Domaszewicz. Ostatecznie gospodynie dowiozły korzystny rezultat i mogły świętować zdobycie kompletu punktów.