Orlen I Liga: Kolejna porażka SWD Wodzisław Śląski

Sportis KKP Bydgoszcz wygrał na wyjeździe w meczu 9. kolejki Orlen I Ligi z SWD Wodzisław Śląski 2:0. Gole dla zespołu z Bydgoszczy zdobywały Oliwii Jendrasiak i Joanny Ścisłowskiej.

Drużyna prowadzona przez Marcina Ćwiklińskiego w spotkaniu ze spadkowiczem z Orlen Ekstraligi liczyła na pierwsze punkty w sezonie i po pierwszej połowie wszystko wskazywało, że zespołowi SWD uda się sięgnąć po pierwsze punkty w sezonie. Gospodynie plany musiały zmienić w 53. minucie, gdy wynik spotkania otworzyła Oliwia Jendrasik. Na niespełna kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik meczu ustaliła Joanna Ścisłowska, która przypieczętowała czwarte zwycięstwo swojego zespołu w sezonie.