Orlen Ekstraligi: Czarni Antrans Sosnowiec z trzecim zwycięstwem z rzędu

Czarni Antrans Sosnowiec pokonał 2:0 AZS UJ Kraków i awansował na czwarte miejsce w tabeli Orlen Ekstraligi. Gole dla gospodyń zdobywała Nikol Kaletka i Zuzanna Grzywińska.

Czarne objęły prowadzenie już w drugiej minucie spotkania, gdy uderzenie Nikoli Kaletki odbiło się od zawodniczki AZS-u i wpadło do bramki strzeżonej przez Klaudię Klabis. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i to gospodynie schodziły na przerwę z prowadzeniem 1:0. W drugiej połowie wynik meczu na trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry ustaliła Zuzanna Grzywińska.