Podstawowa piłkarka na dłużej w Śląsku Wrocław

Śląsk Wrocław poinformował o przedłużeniu o kolejny rok kontraktu z Karoliną Ostrowską. Defensorka przez najbliższy sezon dalej będzie zatem grać w barwach WKS-u, którego drużyny jest również kierowniczką.

25-latka w minionym sezonie była ważnym punktem wrocławskiego zespołu. We wszystkich rozgrywkach zanotowała ona w pierwszym zespole 26 występów i strzeliła 3 bramki. Podopieczne Piotra Jagieły zajęły siódme miejsce w Ekstralidze, a także doszły do finału Pucharu Polski.

Przedłużenie kontraktu z Karoliną Ostrowską zamyka proces budowania zespołu na ten sezon. Kontynuujemy nasz plan opierania drużyny na polskich zawodniczkach pochodzących z naszego regionu. Jesteśmy zadowoleni, że Karolina zostaje w Śląsku na kolejny sezon – powiedział dla klubowej strony dyrektor ds. rozwoju sportowego Śląska, Krzysztof Paluszek.

Ekipa ze stolicy Dolnego Śląska nowe rozgrywki Ekstraligi zainauguruje w sobotę, 13 sierpnia o godzinie 12:00, kiedy podejmie na własnym terenie wicemistrzynie Polski – GKS Górnik Łęczna.

Inne wiadomości

EkstraligaNewsyPolskaWywiady
EkstraligaI ligaNewsyPolska

Dodaj komenntarz