fbpx

Poważny sprawdzian przed półfinałami Pucharu Polski

Za niecały tydzień – 12 czerwca o godzinie 14:00 odbędzie się sparing dwóch drużyn, które nadal walczą o finał pucharowych rozgrywek krajowych. Na teren TME GROT SMS-u Łódź przyjedzie bowiem drużyna Czarnych Sosnowiec. 

Piątkowe spotkanie będzie dla trenerów obu drużyn bardzo ważnym sprawdzianem przed zbliżającymi się decydującymi meczami Pucharu Polski. Z pewnością zarówno Sebastian Stemplewski jak i Marek Chojnacki wykorzystają ten sparing do przećwiczenia tych schematów, nad którymi pracowali w ostatnich tygodniach, oraz które będą chcieli wykorzystać w spotkaniach pucharowych.

Oba zespoły rozegrały swoje ostatnie spotkania pod koniec lutego. TME GROT SMS Łódź zremisował wtedy po dobrym meczu z przyszłym mistrzem Polski z Łęcznej 1:1, a Czarni Sosnowiec wyszli zwycięsko z konfrontacji z GKS Katowice rozbijając rywala aż 4:0. Najbliższy mecz będzie dla nich jedynym rozegranym po odmrożeniu” sportu, a przed zbliżającymi się półfinałami Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w nich drużyna z Łodzi zagra ponownie w tym roku z Górnikiem Łęczna, a zespół z Sosnowca czeka teoretycznie łatwiejsza przeprawa, czyli mecz ze spadkowiczem z Ekstraligi, KKP Rem Marco Bydgoszcz. Mecze odbędą się na neutralnym terenie, a ich lokalizację poznamy niebawem.

 

fot. czarnisosnowiec.eu

Other Articles

AngliaNewsyPolki za granicąZagranica
NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica

Leave a Reply