Powracająca po 341 dniach przerwy Klaudia Miłek przypieczętowała zwycięstwo Górnika Łęczna

W przerwie związanej ze spotkaniami reprezentacji Polski spotkanie towarzyskie rozegrał zespół Górnika Łęczna, który pokonał GKS Katowice 3:0.

Górniczki od początku spotkania dominowały jednak nie potrafiły tego udokumentować bramką. Worek rozwiązał się w drugiej części spotkania gdy trzy minuty po rozpoczęciu bramkę zdobyła Macleans, a jedenaście minut później tam sama zawodniczka zanotowała drugie trafienie podwyższając wynik spotkania. W 60.minucie spotkania po 341 dniach przerwy na boisku pojawiła się Klaudia Miłek i zaledwie dziesięć minut później ustaliła wynik spotkania.