Kobiecy Futbol
Newsy Polki za granicą Reprezentacja Reprezentacja A

Poznaliśmy pełną kadrę reprezentacji Polski na mecz z Hiszpanią, jedno dodatkowe powołanie

Dzisiaj wieczorem w Łodzi rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski, które poprzedzać będzie ostatni mecz eliminacji Mistrzostw Europy. Szansę występu przeciwko Hiszpanii otrzymać może Gabriela Grzywińska, która została dodatkowo powołana przez Miłosza Stępińskiego.

Wczoraj 24-latka oficjalnie została zaprezentowana jako nowa piłkarka Zenita Sankt Petersburg. Jak mogliśmy się dowiedzieć z portalu “Łączy nas piłka”, reprezentantka Polski od razu po złożeniu podpisu pod umową udała się do Turcji na zgrupowanie swojej nowej drużyny. Nie spędzi tam jednak wiele czasu, bowiem dowiedzieliśmy się, że była piłkarka Medyka Konin została dziś dodatkowo powołana do kadry biało-czerwonych.

Warto dodać, że w ostatnich tygodniach Grzywińska trenowała głównie indywidualnie, aż do momentu sfinalizowania przenosin do Rosji. Kontrakt z Medykiem Konin rozwiązała bowiem na początku roku. Podobnie sytuacja wygląda choćby w przypadku Aleksandry Rompy, która jednak od dwóch tygodni jest już piłkarką AP LOTOS Gdańsk i ma za sobą od niedawna drużynowe treningi.

Reprezentacja Polski z Hiszpanią zmierzy się 23 lutego w Las Rozas de Madrid. Transmisję na żywo z tego starcia przeprowadzi TVP Sport. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 19:00.

Pełna kadra reprezentacji Polski:

fot. Paula Duda/Łączy nas piłka

Może Cię również zainteresować

[WIDEO] Śląsk Wrocław przegrywa z Czarnymi Sosnowiec

Cichy

Ekstraliga: Rolnik – Sportis KKP, wypowiedzi po meczu

Adek

Legia Warszawa coraz bliżej utworzenia seniorskiej drużyny kobiet?

Mariusz

Skomentuj