Przegrana Polek w półfinale ME w futsalu niesłyszących

W półfinale Mistrzostw Europy w futsalu niesłyszących podopieczne Aleksandra Opaczewskiego uległy Hiszpankom 4:5 i nie obronią tytułu wywalczonego w 2018 roku.

Reprezentacja Polski osób niesłyszących w dzisiejszym półfinałowym spotkaniu musiała uznać wyższość ekipy z Hiszpanii, choć Polki przez większą część spotkania prowadziły i na 13 minut przed końcem spotkania zdobyły bramkę na 4:1. Wraz z upływem czasu rywalki zaczęły odrabiać straty i na nieco ponad 4 minuty przed końcem spotkania Hiszpanki doprowadziły do remisu, a pół minuty później objęły prowadzenie po wykorzystaniu rzutu karnego.

Polki o brąz zagrają z Reprezentacją Niemiec w sobotę o godzinie 10:00, a transmisję ze spotkania będzie można śledzić w zakładce LIVE.