Kobiecy Futbol

Transmisje

Patryk Bielecki

Ekstraliga, 17.kolejka

AP LOTOS Gdańsk – GKS Katowice
Sobota, 29 maja, godzina 10:30

Kliknij aby obejrzeć

 

Ekstraliga, 17.kolejka

TS ROW Rybnik – Czarni Sosnowiec (PPV – 10 zł)
Piątek, 24 kwietnia, godzina 11:45
Kliknij TUTAJ by oglądać!

Ekstraliga, 17.kolejka

Śląsk Wrocław – Sportis KKP Bydgoszcz
Sobota, 24 kwietnia, godzina 12:00

 

Ekstraliga, 17.kolejka

AZS UJ Kraków – Olimpia Szczecin
Sobota, 24 kwietnia, godzina 11:00

1/4 Pucharu Polski
Rekord Bielsko-Biała – Górnik Łęczna
Środa, 21 kwietnia, godzina 13:00

Ekstraliga, 15.kolejka

Medyk POLOmarket Konin – Rolnik B. Głogówek
Piątek, 2 kwietnia, godzina 14:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

EL.ME

Słowacja – Islandia
Czwartek, 26 listopada, godzina 18:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

Liga Mistrzyń

Górnik Łęczna – ZNK Split
Środa, 4 listopada, godzina 18:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

Ekstraliga, 6.kolejka

Sportis KKP Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Sobota, 12 września, godzina 12:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

 

Ekstraliga, 4. kolejka:

Czarni Sosnowiec – APLG Gdańsk
Sobota, 29 sierpnia, godzina 13:00

Liga Mistrzyń, półfinały:

PSG – Olympique Lyon
Środa, 26 sierpnia, godzina 20:00
Kliknij aby przejść do meczu

VfL Wolfsburg – FC Barcelona
Wtorek, 25 sierpnia, godzina 20:00
Kliknij aby przejść do meczu

Ekstraliga, 3. kolejka:

AZS UJ Kraków – Śląsk Wrocław
Sobota, 23 sierpnia, godzina 15:00

TS ROW Rybnik – Sportis KKP Bydgoszcz
Sobota, 22 sierpnia, godzina 17:00

Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna
Sobota, 22 sierpnia, godzina 11:45

Transmisja w TVP Sport i na sport.tvp.pl (LINK TUTAJ)

Medyk Konin – Olimpia Szczecin
Sobota, 22 sierpnia, godzina 12:00

Liga Mistrzyń, Ćwierćfinały:

Glasgow City – VfL Wolfsburg (Ewa Pajor, Katarzyna Kiedrzynek)
Piątek, 21 sierpnia, godzina 18:00

Transmisja w UEFA.TV (LINK TUTAJ)

Atlético Madryt – FC Barcelona
Piątek, 21 sierpnia, godzina 18:00

Transmisja w UEFA.TV (LINK TUTAJ)

Ekstraliga, 2. kolejka:

Sportis KKP Bydgoszcz – Medyk Konin
Niedziela, 16 sierpnia, godzina 16:00

Kliknij aby przejść do transmisji!

GKS Katowice – ROW Rybnik
Niedziela, 16 sierpnia, godzina 13:00

Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków
Sobota, 15 sierpnia, godzina 11:00

Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl (LINK TUTAJ)

Śląsk Wrocław – TME UKS SMS Łódź 
Sobota, 15 sierpnia, godzina 12:00

MKS Olimpia Szczecin – APLG Gdańsk
Sobota, 15 sierpnia, godzina 17:00

EKSTRALIGA: OLIMPIA SZCZECIN VS APLG GDAŃSK

EKSTRALIGA: OLIMPIA SZCZECIN VS APLG GDAŃSKKOMENTUJE: PIOTR WALKOWIAK

Gepostet von MKS Olimpia Szczecin am Samstag, 15. August 2020

Beach Soccer – Finał Mistrzostw Polski

Red Devils Chojnice – Lady Grembach Łódź
16 sierpnia, godzina 12:40

Ekstraliga, 1. kolejka:

Medyk Konin – GKS Katowice
Sobota, 8 sierpnia, godzina 12:00

Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl (LINK TUTAJ)

TME UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków
Sobota, 8 sierpnia, godzina 13:30

TS ROW Rybnik – WKS Śląsk Wrocław
Niedziela, 9 sierpnia, godzina 12:15

APLG Gdańsk – Sportis KKP Bydgoszcz
Niedziela, 9 sierpnia, godzina 18:00