Strona główna Transmisje

Transmisje

Beach Soccer Puchar Polski
sobota, 26 czerwca, godzina 15:00

CLJ U-15 – finał
Diamonds Academy – GKS Katowice
sobota, 11 czerwca, godzina 12:00
Kliknij by obejrzeć

Puchar Niemiec, finał
VfL Wolfsburg – Turbine Poczdam
sobota, 28 maja, godzina 16:45
Kliknij by obejrzeć

Ekstraliga, 21.kolejka
AZS UJ Kraków – UKS SMS Łódź
niedziela, 22 maja, godzina 10:15
Kliknij aby obejrzeć

Ekstraliga, 21.kolejka
LOTOS Gdańsk – Medyk Konin
niedziela, 22 maja, godzina 10:15

Ekstraliga, 21.kolejka
GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała
niedziela, 22 maja, godzina 10:15

Ekstraliga, 21.kolejka
Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec
niedziela, 22 maja, godzina 10:15

Pierwsza liga, 21.kolejka
Stomilanki Olsztyn – Trójka Staszkówka Jelna
sobota, 21 maja, godzina 13:00

Pierwsza liga, 21.kolejka
TS ROW Rybnik – SWD Wodzisław Śląski
sobota, 21 maja, godzina 13:00

Ekstraliga, 17.kolejka
AP Lotos Gdańsk – MKS Olimpia Szczecin
niedziela, 24 kwietnia, godzina 15:00

Ekstraliga, 17.kolejka
AZS UJ Kraków – Sportis KKP Bydgoszcz
niedziela, 24 kwietnia, godzina 13:00

Pierwsza liga, 17.kolejka
Stomilanki Olsztyn – Resovia Rzeszów
niedziela, 24 kwietnia, godzina 12:30
Kliknij TUTAJ aby obejrzeć

Kwalifikacje ME U-17
Polska – Chorwacja
czwartek, 24 marca, godzina 14:00
Kliknij TUTAJ aby obejrzeć

1/4 finału Ligi Mistrzyń
Juventus Turyn – Olympique Lyon
Środa, 23 marca godzina 18:45

1/4 finału Ligi Mistrzyń
Arsenal Londyn – VfL Wolfsburg
Środa, 23 marca godzina 21:00

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski-Ekstraliga
AZS UG Gdańsk — BTS Rekord Bielsko-Biała
Niedziela, 20 luty, godzina 12:00

Pinatar Cup
Polska – Węgry
Sobota, 19 luty, godzina 15:30
Kliknij aby przejść do transmisji

1/8 finału Pucharu Polski
SWD Wodzisław Śląski – Respekt Myślenice
Niedziela, 13 luty, godzina 19:45

Ekstraliga futsalu, 10.kolejka
Respekt Myślenice – AZS UJ Kraków
Niedziela, 6 luty, godzina 17:00

Ekstraliga futsalu, 10.kolejka
AZS UG Futsal Ladies – AZS UAM Poznań
Sobota, 5 luty, godzina 12:00

 

Ekstraliga futsalu, 9.kolejka
AZS UJ Kraków – Tarnovia Tarnów
Niedziela, 30 stycznia, godzina 19:00

Ekstraliga futsalu, 9.kolejka
AZS UEK Słomniczanka Słomniki – Respekt Myślenice
Niedziela, 30 stycznia, godzina 15:00

Ekstraliga, 8.kolejka

AZS Uniwersytet Jagielloński – AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Sobota, 22 stycznia, godzina 18:00

Kliknij by obejrzeć

Liga Mistrzów, 4.kolejka

Real Madryt – PSG
Czwartek, 18 listopada, godzina 21:00

Kliknij by obejrzeć

Liga Mistrzów, 4.kolejka

VfL Wolfsburg – Juventus Turyn
Czwartek, 18 listopada, godzina 18:45

Kliknij by obejrzeć

Ekstraliga, 10.kolejka

KKP Sportis Bydgoszcz – WKS Śląsk Wrocław
Niedziela, 7 listopada, godzina 12:00

Kliknij aby obejrzeć

Ekstraliga, 10.kolejka

MKS Tarnovia Tarnów – Olimpia Szczecin
Niedziela, 7 listopada, godzina 11:00

Kliknij aby obejrzeć

Ekstraliga, 7.kolejka

AZS UJ Kraków – Olimpia Szczecin
Niedziela, 3 października, godzina 12:30

Kliknij aby obejrzeć

Ekstraliga, 6.kolejka

Śląsk Wrocław – GKS Katowice
Niedziela, 26 września, godzina 12:00

Kliknij aby obejrzeć

Ekstraliga, 6.kolejka

Sportis KKP Bydgoszcz – AZS UJ Kraków
Niedziela, 26 września, godzina 12:00

Kliknij aby obejrzeć

Pierwsza Liga, 6.kolejka

Polonia Środa Wielkopolska – TS ROW Rybnik
Niedziela, 26 września, godzina 12:00

Kliknij aby obejrzeć

 

Ekstraliga, 17.kolejka

TS ROW Rybnik – Czarni Sosnowiec (PPV – 10 zł)
Piątek, 24 kwietnia, godzina 11:45
Kliknij TUTAJ by oglądać!

Ekstraliga, 17.kolejka

Śląsk Wrocław – Sportis KKP Bydgoszcz
Sobota, 24 kwietnia, godzina 12:00

 

Ekstraliga, 17.kolejka

AZS UJ Kraków – Olimpia Szczecin
Sobota, 24 kwietnia, godzina 11:00

1/4 Pucharu Polski
Rekord Bielsko-Biała – Górnik Łęczna
Środa, 21 kwietnia, godzina 13:00

Ekstraliga, 15.kolejka

Medyk POLOmarket Konin – Rolnik B. Głogówek
Piątek, 2 kwietnia, godzina 14:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

EL.ME

Słowacja – Islandia
Czwartek, 26 listopada, godzina 18:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

Liga Mistrzyń

Górnik Łęczna – ZNK Split
Środa, 4 listopada, godzina 18:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

Ekstraliga, 6.kolejka

Sportis KKP Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Sobota, 12 września, godzina 12:00
Kliknij TUTAJ by oglądać!

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/03BwETDdSJM” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Ekstraliga, 4. kolejka:

Czarni Sosnowiec – APLG Gdańsk
Sobota, 29 sierpnia, godzina 13:00

Liga Mistrzyń, półfinały:

PSG – Olympique Lyon
Środa, 26 sierpnia, godzina 20:00
Kliknij aby przejść do meczu

VfL Wolfsburg – FC Barcelona
Wtorek, 25 sierpnia, godzina 20:00
Kliknij aby przejść do meczu

Ekstraliga, 3. kolejka:

AZS UJ Kraków – Śląsk Wrocław
Sobota, 23 sierpnia, godzina 15:00

TS ROW Rybnik – Sportis KKP Bydgoszcz
Sobota, 22 sierpnia, godzina 17:00

Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna
Sobota, 22 sierpnia, godzina 11:45

Transmisja w TVP Sport i na sport.tvp.pl (LINK TUTAJ)

Medyk Konin – Olimpia Szczecin
Sobota, 22 sierpnia, godzina 12:00

https://youtu.be/1dgy1tldASM

Liga Mistrzyń, Ćwierćfinały:

Glasgow City – VfL Wolfsburg (Ewa Pajor, Katarzyna Kiedrzynek)
Piątek, 21 sierpnia, godzina 18:00

Transmisja w UEFA.TV (LINK TUTAJ)

Atlético Madryt – FC Barcelona
Piątek, 21 sierpnia, godzina 18:00

Transmisja w UEFA.TV (LINK TUTAJ)

Ekstraliga, 2. kolejka:

Sportis KKP Bydgoszcz – Medyk Konin
Niedziela, 16 sierpnia, godzina 16:00

Kliknij aby przejść do transmisji!

GKS Katowice – ROW Rybnik
Niedziela, 16 sierpnia, godzina 13:00

Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków
Sobota, 15 sierpnia, godzina 11:00

Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl (LINK TUTAJ)

Śląsk Wrocław – TME UKS SMS Łódź 
Sobota, 15 sierpnia, godzina 12:00

https://www.youtube.com/watch?v=kNZra18UG6c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2XailSh-yzyUgNns7ZOdtz8DypgjND6v59Zn9i9TNQKzRPAfs27a-zswg

MKS Olimpia Szczecin – APLG Gdańsk
Sobota, 15 sierpnia, godzina 17:00

https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin/videos/674583149812794/

Beach Soccer – Finał Mistrzostw Polski

Red Devils Chojnice – Lady Grembach Łódź
16 sierpnia, godzina 12:40

Ekstraliga, 1. kolejka:

Medyk Konin – GKS Katowice
Sobota, 8 sierpnia, godzina 12:00

Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl (LINK TUTAJ)

TME UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków
Sobota, 8 sierpnia, godzina 13:30

https://youtu.be/73HHz0LmipI

TS ROW Rybnik – WKS Śląsk Wrocław
Niedziela, 9 sierpnia, godzina 12:15

APLG Gdańsk – Sportis KKP Bydgoszcz
Niedziela, 9 sierpnia, godzina 18:00