Remis Klepp IL, cały mecz Aleksandry Sikory

W spotkaniu piątej kolejki norweskiej ekstraklasy Klepp IL w składzie z Aleksandrą Sikorą zremisował na wyjeździe z Rosenborgiem BK 1:1.

Przed spotkaniem w roli faworyta stawiany był zespół z Rosenborga, który przed spotkaniem zajmował pozycję wicelidera z dziesięcioma punktami zdobytymi w czterech spotkaniach. W pierwszych 45. minutach nie padły żadne bramki, a wynik spotkania w 80. minucie otworzyła Isabella Hayes dla której było to pierwsze trafienie w tym sezonie. Gdy wydawało się, że zespół reprezentantki Polski sięgnie po komplet punktów w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadziła Sara Fornes.

Klepp IL przerwa serie dwóch porażek z rzędu i po pięciu kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli. Aleksandra Sikora rozegrała całe spotkanie.

Rosenborg BK – Klepp IL 1:1 (0:0)