Remis, który nie ucieszy nikogo

Po dzisiejszym meczu 1 ligi kobiet był obie z drużyn mogą czuć niedosyt. Z jednej strony to SMS II przez dłuższą część meczu prowadził, a z drugiej pod koniec meczu to przyjezdne były bliższe zwycięstwa. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 3:3.

Wzmocniona zawodniczkami rezerwowymi z wczorajszego spotkania wyjazdowego TME SMS drużyna trenerki Marzeny Salamon na początku narzuciła warunki gry. W 15. minucie bramkę głową po wrzutce z rzutu rożnego zdobyła Wiktoria Skrzypińska. Po kilku minutach było jednak już 1:1, bo Klaudia Gniadek po szybkim ataku pokonała Amelię Niedzielską. Gra stała się bardziej wyrównana. W 38. minucie piłkę zmierzającą do bramki wybiła Skrzypińska. Minutę później SMS II znów wyszedł na prowadzenie. Strzał na bramkę oddała Patrycja Czuj, a błąd popełniła Marta Kaźmierczak, która powinna bez problemu wyłapać ten strzał, ale przepusciła piłkę. Skorzystała z tego Julia Olkiewicz, która skierowała piłkę do pustej bramki.

Zespół Trójki w 47. minucie jako pierwszy stworzył sytuację bramkową. Strzelała groźnie Paulina Tomasiak, ale skuteczną interwencję zanotowała zmienniczka Oliwia Macała. W 52. minucie było już 3:1, bo po zagraniu ręką w polu karnym rzut karny miał zespół gospodarzy. Po raz kolejny na listę strzelców wpisała się Skrzypińska. Minęły trzy minuty i Trójka znów zdobyła bramkę. Tym razem gola po dograniu z rzutu rożnego zdobyła Julia Fryczek. SMS II po wprowadzeniu kilku zawodniczek rezerowych skupił się już głównie na bronieniu wyniku i mógł jeszcze ten mecz nawet przegrać, ale ostatecznie w Łodzi mieliśmy podział punktów. Bramkę na 3:3 zdobyła Klaudia Gniadek ponownie wpisując się na listę strzelców.