
Reprezentantka Czarnogóry w Medyku Konin
Występująca dotychczas w FK Breznica, Marija Maraš podpisała dwuletni kontrakt z KKPK Medykiem POLOmarket Konin.
20-letnia zawodniczka, która występuję na lewej obronie barw mistrza Czarnogóry broni od sezonu 2018/2019. W trwającym sezonie wystąpiła w spotkaniu kwalifikacyjnym do Ligi Mistrzyń w którym jej zespół okazał się słabszy od Spartaka Myjawa i odpadł z rozgrywek.
18-krotna reprezentantka Czarnogóry, która w kadrze narodowej zadebiutowała w czerwcu 2018 roku w spotkaniu z Albanią. Maraš w zakończonych eliminacjach do mistrzostw świata wystąpiła w pięciu spotkaniach. Czarnogórka jest drugim zimowym wzmocnieniem zespołu z Konina.
Wcześniej z zespołem Medyka związała się 23-letnia Venessa Mazur o czym pisaliśmy TUTAJ.
Po rundzie jesiennej zespół prowadzony przez Romana Jaszczaka zajmuję siódme miejsce w tabeli Orlen Ekstraligi.
Polecamy
-
Newsy13.06.26Liga F Moeve remisami stała
Leszek_Z
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska


