fbpx

Reprezentantka Kamerunu oficjalnie w Olimpii Szczecin!

Z Olimpią Szczecin już od kilku miesięcy trenowała kameruńska napastniczka, jednak klub nie podawał jej nazwiska przed podpisaniem kontraktu. Dzisiaj oficjalnie Christiana Mpeh Bissong została zaprezentowana jako nowa zawodniczka ekstraligowca.

Szczeciński zespół potrzebował wzmocnienia ataku po tym, jak do Górnika Łęczna odeszła Roksana Ratajczyk, a więzadła zerwała Marianna Litwiniec. W strzelaniu goli ma od nowego sezonu pomóc 20-letnia reprezentantka Kamerunu, która dotychczas grała tylko w rodzimej lidze. W barwach Louves Minproff została w 2018 roku królową strzelczyń krajowych rozgrywek.

Snajperka uważana w swoim kraju za jeden z największych kobiecych talentów podpisała z Olimpią Szczecin dwuletni kontrakt. Co ciekawe, to już trzecia napastniczka z Afryki, która tego lata trafiła do Ekstraligi. W barwach ROW-u Rybnik występować będzie bowiem pochodząca z Ghany Priscilla Hagan, natomiast jutro oficjalnie zakontraktowanie Nigeryjki Alice Ogebe powinien ogłosić Sportis KKP Bydgoszcz. Więcej o niej pisaliśmy TUTAJ.

Other Articles

Leave a Reply