Skromna wygrana Medyka Konin z pierwszoligowcem

Medyk POLOmarket Konin rozegrał wczoraj swój kolejny mecz kontrolny. Rywalkami podopiecznych Romana Jaszczaka była Polonia Środa Wielkopolska. Szósty zespół Orlen I ligi przegrał z faworytkami 0:1 (0:0).

Sparing ten rozgrywany był na boisku w Licheniu. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i żadna z drużyn nie potrafiła wpakować piłki do siatki. Jedyne trafienie padło dopiero po przerwie. Zwycięstwo koniniankom zapewniła zakontraktowana w trwającym okienku transfrowym skrzydłowa Venessa Mazur. W barwach koninianek oglądać można było również drugą z najnowszych nabytków zespołu – reprezentantkę Czarnogóry Mariję Maraš.

Kolejnym sparingowym rywalem drużyny Romana Jaszczaka będzie Sportis KKP Bydgoszcz. Pojedynek ten odbędzie się na terenie zespołu w województwa kujawsko-pomorskiego w sobotę, 11 lutego o godzinie 12:00. Polonia Środa Wielkopolska wczorajszym pojedynkiem dopiero rozpoczęła serię meczów kontrolnych. Pierwszoligowiec również swój następny sparing rozegra w najbliższą sobotę. O 11:00 w Grodzisku Wielkopolskim Polonia zagra z tamtejszym GSS.