Sparing: Remis Górnika Łęczna z wicemistrzem Ukrainy

W kolejnym meczu towarzyskim Górnik Łęczna zremisował 1:1 z ukraińskim Krywbasem Krzywy Róg.

Wicemistrzynie Polski wyszły na prowadzenie w siedemnastej minucie spotkania po golu Weroniki Kłody. W drugiej połowie wicemistrzynie Ukrainy doprowadził do wyrównania w 78. minucie po bramce z rzutu karnego.

Kolejny mecz towarzyski Górnik rozegra 29 lipca z pierwszoligwą Skrą Częstochowa.

Sparing
GKS Górnik Łęczna – Krywbas Krzywy Róg 1:1 (1:0)
Kłoda 17’ – ? 78’(k)

GKS (I połowa): Urbańczyk – Głąb, Kazanowska, Smaza, Rapacka, Ratajczyk, Kłoda, Skupień, Hałatek (34’ Dębińska), Derus, Fabova.

GKS (II połowa): Macała – Głąb (Łuczak), Smaza (Kazanowska), Cyraniak, Jezioro, Dębińska, Gliszczyńska, Ostrowska (Nestorowicz), Posiewka, Piętakiewicz, zawodniczka testowana.