fbpx

Talent Julii Jędrzejewskiej dostrzeżony za granicą!

Julia Jędrzejewska występująca aktualnie w barwach KS Pogoni Dekpol Tczew została zaproszona do udziału w treningach pierwszego zespołu Royal Standard de Liège!

źródło: FB Standard Femina

W rundzie jesiennej bieżącego sezonu Orlen Ekstraligi Julia Jędrzejewska rozegrała w barwach Pogoni Tczew 9 spotkań, w których zanotowała 2 trafienia. Miniony sezon to z kolei aż 21 występów i 1 bramka, jak pokazuje liczba strzelonych goli, w kampanii 2023/2024 utalentowana pomocniczka ma już o jedną bramkę więcej, aniżeli w sezonie 2022/2023. Przed nią runda wiosenna, a w niej jedenaście kolejnych okazji do poprawienia tego wyniku. 18-letnia piłkarka jest regularnie powoływana do reprezentacji Polski do lat 19 prowadzonej przez Katarzynę Barlewicz, w czerwcu 2023 roku otrzymała również powołanie od Niny Patalon do kadry U-23, która rozegrała towarzyskie spotkanie z Wietnamem. Julia Jędrzejewska wybiegła na plac gry w podstawowym składzie.

źródło: FB Standard Femina

Dobre występy zawodniczki KS Pogoni Dekpol Tczew zarówno na poziomie Orlen Ekstraligi, jak i w reprezentacji Polski, zostały dostrzeżone przez działaczy czołowego klubu ligi belgijskiej – Royal Standard de Liège. Julia Jędrzejewska została zaproszona do udziału w treningach z pierwszym zespołem 17-krotnych mistrzyń belgijskiej ekstraklasy Women Super League oraz wielokrotnych uczestniczek Ligi Mistrzyń. Jestem przekonany, że polska pomocniczka spisała się fenomenalnie na obiektach treningowych Stade de Sclessin, zebrała bardzo wartościowe doświadczenie i jeszcze mocniejsza wróci do Tczewa!

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Other Articles

Liga MistrzyńNewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
Tanja Pawollek
NewsyPolska

Leave a Reply