Topa Show w Krakowie

W 5.kolejce rozgrywek futsalowej ekstraligi krakowski AZS UJ podejmował myślenicki Respekt. Kibice obejrzeli ciekawe, efektowne spotkanie, w którym przeważała drużyna gości, ostatecznie po bramkach Natalii i Majki Topy wygrywając 4:1.

Strzelanie rozpoczęło się już w 4.minucie spotkania, gdy Natalia Topa wykorzystała rzut wolny. Drużyna gospodyń zaatakowała i w 10 minucie po podaniu Natalii Nosalik z rzutu rożnego Ewelina Bolko doprowadziła do wyrównania. Druga połowa należała już jednak do Respektu. Najpierw po wyrzucie z autu Natalia Topa zdobyła drugą bramkę, potem Majka Topa wykończyła koronkową akcję całej drużyny, a na koniec Natalia wykorzystała rzut karny i w starciu dwóch małopolskich drużyn zdecydowanie górą były tego dnia Myślenice.

W 6.kolejce futsalowej Ekstraligi już w nowym roku AZS UJ podejmie Rolnika Biedrzychowice Głogówek, natomiast Myślenice mają zaplanowany mecz z Tarnovią w Tarnowie.