Wiemy wreszcie, kto pokaże debiut SMS-u Łódź w Lidze Mistrzyń

TME SMS Łódź już jutro zagra swój pierwszy w historii mecz w kwalifikacjach Ligi Mistrzyń. Złote medalistki Ekstraligi zmierzą się z belgijskim Anderlechtem, a pojedynek ten transmitować będzie na żywo lokalna telewizja TOYA TV.

Kibiców, którzy chcą obejrzeć poczynania mistrzyń Polski w UEFA Women’s Champions League od razu jednak uspokajamy. Nie trzeba mieć w swoim telewizorze dostępu do stacji skierowanej do mieszkańców Łodzi i regionu łódzkiego. Mecz SMS-u będzie bowiem również dostępny online pod TYM LINKIEM. Początek jutrzejszej transmisji starcia mistrzyń Polski i Belgii zaplanowano na godzinę 19:40. Spotkanie będzie można także obejrzeć w aplikacji mobilnej TOYA GO.

Pierwszy gwizdek czwartkowego pojedynku zabrzmi natomiast o 20:00. Sześć godzin wcześniej o finał pierwszej rundy eliminacji Champions League zagrają litewska FK Gintra Universitetas oraz fiński Kuopion Palloseura. Mecze o 1. i 3. miejsce miniturnieju kwalifikacyjnego zostaną z kolei rozegrane w niedzielę, 21 sierpnia. W samo południe zmierzą się ekipy, które przegrają swoje jutrzejsze starcia, a o godzinie 18:00 odbędzie się decydujący pojedynek o awans do 2. rundy. Wszystkie te spotkania odbędą się na stadionie im. Władysława Króla przy alei Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Telewizyjna zapowiedź transmisji meczu TME SMS Łódź w TOYA TV:

Piłkarki SMS-u Łódź zostały ponadto w ostatnim czasie powołane do reprezentacji Polski. Przedstawicielki klubu, który wywalczył mistrzostwo Polski znalazły się na liście powołanych do reprezentacji U-19 oraz U-17.

Inne wiadomości

NewsyReprezentacjaU-19
Reprezentacja Polski U-15
NewsyReprezentacjaReprezentacja A
Nina Patalon

Dodaj komenntarz