fbpx

Transferowy hit w III lidze!

Ciekawego wzmocnienia dokonał aktualny lider wielkopolskiej grupy III ligi. LZS Juna-Trans Stare Oborzyska ogłosił dzisiaj zakontraktowanie Laury Czudzińskiej, która jeszcze w poprzednim sezonie grała na boiskach Ekstraligi w Polonii Poznań, a w rozgrywkach Ekstraligi Futsalu Kobiet z ekipą AZS UAM Poznań awansowała niedawno do Final Four.

Czudzińska w poznańskiej Polonii występowała od 2011 roku. W sezonie 2017/2018 świętowała z tym zespołem awans na najwyższy szczebel w Polsce. W minionych rozgrywkach była podstawową piłkarką tej ekipy, na boiskach Ekstraligi notując 22 występy. Polonii nie udało się jednak utrzymać w piłkarskiej elicie, a po pół roku w I lidze zespół niedawno wycofał się z rozgrywek, o czym pisaliśmy TUTAJ. Czudzińska w tym sezonie, tak jak w poprzednich latach, reprezentowała w futsalowej Ekstralidze AZS UAM Poznań. W 12 spotkaniach strzeliła 4 bramki. Reprezentantki Uniwersytetu Adama Mickiewicza awansowały do Final Four, które ma się odbyć w Poznaniu, jednak z uwagi na aktualną sytuację związaną z koronawirusem, nie wiemy jeszcze kiedy turniej finałowy się odbędzie.

Nowy klub Laury Czudzińskiej to aktualny lider wielkopolskiej grupy III ligi. LZS Juna-Trans Stare Oborzyska ma po rundzie jesiennej na swoim koncie 16 punktów zdobytych w sześciu meczach i dzięki imponującemu stosunkowi bramek 29:0 wyprzedza ekipę KA 4 resPect Krobia, która ma dokładnie taki sam dorobek punktowy.


fot. RaJu photography

Other Articles

AngliaInneNewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
NewsyZagranica

Leave a Reply