Klasyfikacja Typera po 1. kolejce i mecze na najbliższy weekend

Za nami pierwsza kolejka Typera! Pora zaprezentować premierową klasyfikację naszej zabawy, w której udział wzięło 31 osób. Cieszymy się z licznego zainteresowania i liczymy, że w pełnym składzie powalczycie aż do końca sezonu. Jednocześnie pragniemy również zauważyć, że cały czas można dołączyć do walki o nagrody. Przewaga czołówki nie jest jeszcze tak wielka, by nie można jej było nadrobić w ciągu najbliższych miesięcy. Typer i emocje z nim związane są warte podjęcia rękawic!

Podsumowanie pierwszego weekendu zmagań w naszej zabawie publikujemy tym bardziej z radością z uwagi na fakt, iż pierwszą liderką Typera została nasza redakcyjna koleżanka – Klaudia Golasz. To właśnie jej udało się najtrafniej przewidzieć rozstrzygnięcia w meczach rozegranych pod koniec ubiegłego tygodnia. Tuż za nią jest Zbigniew Zimnicki, a raptem dwa punkty do pierwszej liderki tracą Kamil Hajduk oraz Jan Amarowicz. Tak prezentuje się pełna klasyfikacja po 1 kolejce:

1. Klaudia Golasz 20
2. Zbigniew Zimnicki 19
3. Kamil Hajduk 18
Jan Amarowicz 18
5. Sebastian Zaczeniuk 15
6. Ania Wzorek 14
Marcin Staroń 14
8. Krzysztof Moskal 13
Hubert Bober 13
Mariusz Cichowski 13
Paweł Ciastoń 13
Robert Banasik 13
13. Przemysław Klonowski 12
Magdalena Król 12
Adam Kokowicz 12
Przemysław Więcek 12
17. Krzysztof Szot 11
Paweł Gniota 11
Adek Wielbuond Szewczyk 11
20. Adam Pyszka 10
Łukasz Borowczak 10
Tomasz Cichosz 10
Sebastian Godyla 10
Kacper Grzeszczyk 10
25. Marcin Pokładek 8
Piotr Olejniczak 8
Piotr Ziemba 8
28. Kasia Catherine Janiec 6
29. Zbigniew Papierowski 0
Krzychu Krzychu 0
Jarosław Jędrzejewski 0

Bez zbędnego przedłużania prezentujemy także listę meczów do typowania w najbliższy weekend. Z uwagi na takt, iż 2. kolejka Ekstraligi potrwa aż do środy, nasz Typer tym razem uwzględni cztery mecze z najwyższego szczebla zaplanowane na weekend. Dokładamy do tego też starcie beniaminków w I lidze oraz “polski” mecz w kwalifikacjach Ligi Mistrzyń, w którym naprzeciw siebie staną Kinga Kozak i Natalia Padilla-Bidas. Przypominamy, że w meczu tym obstawiamy wynik po regulaminowym czasie, zatem można także obstawić remis.

Typowanie kończy się w momencie rozpoczęcia pierwszego pojedynku, zatem w sobotę, 20 sierpnia o godzinie 11:30 – to tej godziny czekamy na Wasze typy. Piszcie je w komentarzach pod TYM POSTEM. Będzie on przypięty na górze naszego fanpage’a na Facebooku.

Typer KobiecyFutbol.pl, 2. kolejka:
(czas na typowanie do 20 sierpnia, godz. 11:30)

1) Górnik Łęczna – Medyk Konin
2) HydroTruck Radom – Pogoń Dekpol Tczew
3) AP ORLEN Gdańsk – Śląsk Wrocław
4) Pogoń Szczecin – AZS UJ Kraków
5) Bielawianka Bielawa – Checz Marcus Gdynia
6) Glasgow City FC – Servette FCCF

Życzymy powodzenia i przypominamy, że walka toczy się o niezwykle interesujące książki, grę planszową MONOPOLY oraz gadżety KobiecyFutbol.pl! Więcej o tym TUTAJ.

Inne wiadomości

Liga MistrzyńNewsyPolki za granicąZagranica
Kinga Kozak
Liga MistrzyńNewsyPolskaWywiady
TME SMS Łódź

Dodaj komenntarz