Typer

To już 6. kolejka ligowa. Będzie ona okrojona ze względu na dwa mecze Ekstraligi, która rozegrane będą w innym terminie. Nam to jednak nie przeszkadza. Czas na kolejne pozycje do TYPERA.

Tym razem do typowania poza spotkaniami Ekstraligi przygotowaliśmy dla Was mecz “zaplecza” pomiędzy Ząbkovią Ząbki a Resovią Rzeszów. Z racji aż dwóch meczów ekstraligi, które zostały przełożone, postanowiliśmy spojrzeć na mecz Nikoli Karczewskiej w derbach Londynu, a także nowy klub Patrycji Balcerzak, Sporting Club de Huelva podejmie u siebie Alhamę. Oba zespoły pierwsze mecze przegrały.

Czas więc przedstawić Wam, z czym przyjdzie zmierzyć się w 6. kolejce ligowej. Oto całość spotkań do zabawy w TYPER:

Ząbkovia Ząbki – Resovia 
HydroTruck Radom – AZS UJ Kraków 
Pogoń Tczew – Medyk Konin 
UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław 
KKP Bydgoszcz – GKS Katowice 
Arsenal – Tottenham 
Huelva – Alhama 

Pierwsze spotkanie rozpocznie się w sobotę 24 września o godzinie 11:00. Do tego też czasu macie okazje oddać swoje głosy!

O tej porze swoje spotkanie rozpocznie SMS Łódź ze Śląskiem Wrocław. Kibiców kobiecej piłki zapraszamy przed telewizory. Ten mecz pokaże TVP Sport.

Przypominamy, że posty EDYTOWANE nie są brane pod uwagę!!!

Zerknijmy jeszcze na to co wydarzyło się w poprzedniej kolejce. Bo tam sporo dobrych wyników. Panowie Sebastian i Przemysław zdobyli po 22. punkty, i mocno przybliżyli się do czołówki, choć ta wcale nie typowała najgorzej. Piotr, Hubert oraz Jan (lider zabawy) zainkasowali na swoje konta po 20 oczek.

Co nas cieszy to kolejna nowa osoba w zabawie. Zachęcajcie swoich znajomych. Do zdobycia m.in. Gra Monopoly oraz pozycje literatury sportowej. 

Na koniec zerknijmy w tabele naszej zabawy. 

Do tej pory udział w zabawie wzięło 38 osób. Najlepiej radzi sobie pan Jan Amarowicz, który zgromadził aż 67. punktów.  Jedenaście oczek dalej są panowie Zbigniew oraz Przemysław. 51. punktów ma pani Anna Wzorek, która zajmuje 6. pozycję i w TYPERZE dość wyraźnie przewodzi stawce pań, która typują. 

Swoje miejsce w tabeli naszej zabawy możecie sprawdzić, klikając u góry strony zakładkę “TYPER”. 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here