U-17: Polki lepsze od Rumunek w drugim meczu eliminacji do mistrzostw Europy

W drugim spotkaniu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 17 pokonała rówieśniczki z Rumunii 2:1.

Polki, które pierwsze spotkanie z reprezentacją Estonii wygrały 2:0 o czym pisaliśmy TUTAJ. W drugim spotkaniu Biało-Czerwone po pierwszej połowie przegrywały 0:1 po bramce Ioana Stancu . W drugiej części prowadzone przez Marcina Kasprowicza zawodniczki w 64.minucie za sprawą Półrolniczak doprowadziły do wyrównania, a osiem minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Polki wyszły na prowadzenie po golu Kuprowskiej.

Polki w meczu o awans do turnieju finałowego zagrają z Czeszkami we wtorek o godzinie 16:00.