fbpx

Wchodzimy do gry – KobiecyFutbol.pl!

Brakuje Wam w polskim internecie profesjonalnego portalu o piłce kobiecej? Chcecie znaleźć w końcu miejsce, z którego szybko i rzetelnie będziecie wiedzieć, co działo się w interesujących Was meczach? Macie dość zdawkowych informacji, podawania jedynie wyników i ogólnego minimalizmu istniejących jak dotąd stron? Czujemy dokładnie to samo! Dlatego wchodzimy do gry – KobiecyFutbol.pl.

Piłka nożna w żeńskim wydaniu będzie w Polsce w najbliższych latach notować spory rozwój – to naszym zdaniem niemal fakt. Reforma rozgrywek, coraz większe nagrody pieniężne od PZPN dla klubów i wzrastająca liczba polskich piłkarek, które decydują się na transfer do mocnych lig zagranicznych są głównymi składowymi tej prognozy. Profesjonalizacja tego sportu i zainteresowanie nim będzie postępować, co zresztą obserwujemy już w wielu krajach. Polska za światową czołówką pod tym względem jest jeszcze w tyle, a PZPN mógłby robić znacznie więcej, by piłka kobieca była traktowana w naszym kraju poważnie – tego świadomość również mamy i nie zamierzamy zakłamywać rzeczywistości.

Zauważyliśmy sporą lukę w polskich mediach jeśli chodzi o piłkę kobiet. Wielkie portale i gazety poruszają ten temat rzadko, a jeśli już to robią, to choćby wtedy, gdy kobieca drużyna wysoko przegra z piętnastolatkami. Aspektów fizycznych nie przeskoczymy i nie mamy nawet zamiaru rozwijać tego tematu. Nie będziemy też ukrywać, że sami do końca nie wiemy jak wiele osób w Polsce interesuje się kobiecą piłką w szerszym niż tylko lokalna drużyna kontekście. Na KobiecyFutbol.pl znajdziecie aktualności dotyczące rozgrywek zarówno polskich, jak i zagranicznych. Będziemy opracowywać dla Was teksty opisujące najsilniejsze europejskie ligi, reprezentacje wszystkich kategorii wiekowych, a także bacznie śledzić losy Polek za granicą. To z naszego portalu jako pierwsi dowiecie się ile goli strzeliła dzisiaj Ewa Pajor, gdzie w przyszłym sezonie zagra Katarzyna Kiedrzynek, kto został akademickim mistrzem Polski w futsalu, czy kogo zobaczymy w finale Pucharu Polski, a także wiele, wiele więcej.

Witamy się z Wami dopiero teraz, lecz wiemy, że część z Was miała już okazję obserwować nasze poczynania w ostatnich tygodniach. Zebraliśmy pozytywne opinie, lecz musicie wiedzieć, że to dopiero niewielka próbka naszych możliwości. Nie chcieliśmy Wam o sobie opowiadać mając pustą stronę, zero polubień na Facebooku i jedną osobę do pisania. Już teraz możecie ocenić potencjał tego portalu, ale planujemy dalszy, szybki rozwój. A pomóc w nim możecie jedynie Wy. Zacznijcie nas obserwować, zalajkujcie i skomentujcie ciekawego Waszym zdaniem newsa, powiedzcie o nas znajomym. Pokażcie nam, że warto poświęcać czas na pisanie o kobiecej piłce nożnej, bo odbiorców tych treści w Polsce nie brakuje. Możecie też do nas dołączyć! Jesteśmy otwarci na współpracę praktycznie ze wszystkimi – od redaktorów, przez fotoreporterów po grafików. Przy nas możecie rozwinąć swoje umiejętności dziennikarskie, rozpocząć przygodę w mediach, czy zwiedzać piłkarskie stadiony z legitymacją prasową redakcji KobiecyFutbol.pl. Mamy doświadczenie w mediach internetowych, chcemy wprowadzić nową jakość wśród portali o tej tematyce. W najbliższej przyszłości planujemy także dla Was kilka konkursów z ciekawymi nagrodami.
Śledźcie nas uważnie, a na pewno nic Was nie ominie!

Other Articles

Leave a Reply