fbpx

[WIDEO] Gol Eweliny Kamczyk w meczu z Montpellier

Już siedem bramek w tym sezonie francuskiej ekstraklasy ma Ewelina Kamczyk. Swój strzelecki dorobek nasza rodaczka powiększyła w sobotnim spotkaniu z Montpellier. Jej Fleury przegrało jednak z MHSC 1:2 i zmniejszyło znacznie swoje szanse na występ w eliminacjach Ligi Mistrzyń.

Była królowa strzelczyń Ekstraligi trafiła do siatki już w 4. minucie. Prawym skrzydłem rajd przeprowadziła Rosemonde Kouassi, która wycofała piłkę do wbiegającej w pole karne Polki. Ewelina Kamczyk uderzyła bez przyjęcia z około czternastu metrów i idealnie zmieściła futbolówkę przy słupku obok rąk bezradnej Romane Salvador.

Montpellier odrobiło straty i zdołało wygrać sobotnie starcie 2:1. Porażka Fleury w połączeniu z niespodziewanym derbowym remisem Paris FC z PSG spowodowały, że zespół Eweliny Kamczyk i Dominiki Grabowskiej został zepchnięty przez ekipę ze stolicy na 4. miejsce w tabeli Division 1 Arkema. Tylko trzy pierwsze pozycje dają udział w eliminacjach Ligi Mistrzyń, dlatego Fleury w dwóch ostatnich ligowych kolejkach musi liczyć na wpadnę paryżanek. W przeciwnym razie nawet komplet wygranych do końca sezonu da im jedynie miejsce tuż za podium rozgrywek.

Gol Eweliny Kamczyk w meczu z Montpellier HSC:

Other Articles

InneNewsyPolki za granicąZagranica
Gabriela Grzywińska

Leave a Reply