[WIDEO] Kolejny gol Klaudii Jedlińskiej!

Klaudia Jedlińska zdobyła bramkę dla Dijon FCO w wygranym 2:0 spotkaniu 18. kolejki francuskiej ekstraklasy z E.A Guingamp.

Reprezentantka Polski otworzyła wynik spotkania po tym jak dośrodkowanie z lewej strony przedłużyła głową Oceane Picard, a Jedlińska pewnym uderzeniem z bliskiej odległości pokonała Morgane Sieber. W drugiej części spotkania wynik meczu ustaliła Rose Lavaud, która zdobyła swoją pierwszą bramkę w sezonie.

24-letnia Jedlińska, która w trwającym sezonie zdobyła pięć bramek, na boisku przebywała do 82. minuty, gdy została zmieniona przez Margaux Vairon. Boisko w 82. minucie opuściła również występująca w drużynie gospodyń Małgorzata Grec, która została zmieniona przez Cecilie Sandvej.

Dijon po osiemnastu kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy.

W dniu wczorajszym gola dla swojego zespołu zdobyła Dominika Grabowska, o czym informowaliśmy TUTAJ.