[WIDEO] Zobacz gola i asystę Ewy Pajor w meczu z Freiburgiem

Ewa Pajor we wczorajszym meczu 11. kolejki Frauen Bundesligi przeciwko Freiburgowi popisała się golem oraz asystą. Jej VfL Wolfsburg pokonał niżej notowane rywalki aż 4:0.

Napastniczka naszej reprezentacji wynik pierwszego tegorocznego meczu “Wilczyc” o punkty otworzyła już w 4. minucie. Z własnego pola karnego dalekie podanie posłała Dominique Janssen, a Ewa Pajor zaprezentowała swoją ponadprzeciętną szybkość. Polka pozostawiła za swoimi plecami Gretę Stegemann i znalazła się sam na sam z bramkarką gospodyń. Lena Nuding co prawda poradziła sobie z uderzeniem naszej rodaczki, lecz piłka wróciła do rozpędzonej Pajor, a ta strzałem do pustej bramki dała prowadzenie liderkom niemieckiej ekstraklasy.

Duży udział przy golu reprezentantka Polski miała również tuż przed przerwą. Ewa Pajor dostrzegła wówczas wbiegającą w pole karne Sveindís Jónsdóttir i posłała do niej prostopadłe podanie. Islandzka pomocniczka uderzyła lewą nogą bez przyjęcia i z wydatną pomocą słabo interweniującej bramkarki Freiburga zdołała wbić gola na 3:0 dla przyjezdnych.

VfL Wolfsburg po rozegraniu czternastu ligowych kolejek jest liderem Frauen Bundesligi. Więcej o wczorajszym spotkaniu z Freiburgiem pisaliśmy TUTAJ.

Gol i asysta Ewy Pajor (asysta od 1:57):