[WIDEO]Gol niemalże z połowy boiska dał zwycięstwo reprezentacji Polski do lat 19!

Reprezentacja Polski do lat 19 w dniu wczorajszym pokonała rówieśniczki z Austrii 1:0, a gola dającego zwycięstwo Biało-Czerwonym dała Julia Jędrzejewska.

Zawodniczka Pogoni Dekpol Tczew zwycięską bramkę zdobyła w 85. minucie po tym jak otrzymała podanie od i strzałem z około 35 metrów pokonała wracającą do bramki bramkarkę rywalek. Informację o meczu z Austrią znajdziecie TUTAJ.

Podczas turnieju w Portugalii polki odnotowały komplet zwycięstw. W pierwszym spotkaniu pokonały Węgierki 3:0, a następnie okazały się lepsze od gospodyń, z którymi wygrały 3:2.

Podopieczne Katarzyny Barlewicz już w kwietniu zagrają w 2 rundzie eliminacji do mistrzostw Europy. Polski trzeciego kwietnia zagrają z Finlandią, a trzy dni później zmierzą się z rówieśniczkami z Holandii. Na zakończenie turnieju Biało-Czerwone zmierzą się z kadrą Bośni i Hercegowiny.