EL.ME U-19: Wysoka porażka z Biało-Czerwonych z Holenderkami!

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała z rówieśniczkami z Holandii 0:3 w drugim meczu turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy.

Polki do spotkania z Holenderkami przystępowały po zwycięstwie nad reprezentacją Finlandii (1:0). Holenderki w pierwszym swoim spotkaniu pokonał Bośnię i Hercegowinę 10:0. Mecz rozpoczął się po myśli zespołu z Holandii, który w jedenastej minucie wyszedł na prowadzenie po trafieniu samobójczym w wykonaniu Mai Kuleczki. Napastniczka PEC Zwolle Bo Van Egmond jeszcze przed przerwą podwyższyła prowadzenie swojego zespołu, który na przerwę schodził prowadząc 2:0. W drugiej części spotkania wynik meczu ustaliła Danique Tolhoek. Porażka z Holenderkami oznacza najprawdopodobniej brak awansu kadry do turnieju finałowego.