Gol reprezentantki Polski w Szwajcarii, wysoka wygrana FC Zürich

Oliwia Woś zdobyła jedną z bramek dla FC Zürich, w wygranym przez jej zespół 5:0 meczu 8. kolejki szwajcarskiej ekstraklasy przeciwko FC Rapperswil.

Lider tabeli objął prowadzenie w trzynastej minucie po bramce reprezentantki Szwajcarii Alayah Pilgrim. Przed przerwą mistrzynie Szwajcarii podwyższył prowadzenie po golu doświadczonej Fabienne Fabienne Humm. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania na listę strzelców wpisała się Oliwia Woś, dla której było to drugie ligowe trafienie w sezonie. Gospodynie wynik podwyższyły w 61. minucie, a drugie trafienie w meczu zanotowała Pilgrim. Wynik meczu ustaliła w 72. minucie Humm, dla której był to piąty ligowy gol w sezonie.

Drużyna 24-letniej reprezentantki Polski po ośmiu kolejkach z 15 punktami na koncie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.