Grembach Łódź z drugą wygraną na Klubowych Mistrzostwach Świata, Salwadorki pokonane

Tylko raz na trwających Klubowych Mistrzostwach Świata w beach soccerze przegrał jak dotąd Grembach Łódź. Zdobywczynie Pucharu Polski w trzecim meczu grupowym wygrały 2:0 z Barra de Santiago FC.

Pierwsza tercja nie przyniosła goli. Brązowe medalistki mistrzostw Polski pierwszego gola strzeliły w 15. minucie. Prowadzenie naszym rodaczkom dała celnym uderzeniem z rzutu wolnego Adriele Rocha. To właśnie Brazylijka została również autorką drugiego trafienia. Popularna “Adri” w ostatniej części meczu popisała się efektowną przewrotką. Ten gol z 31. minuty ustalił rezultat pojedynku z mistrzyniami Salwadoru na 2:0 dla łodzianek.

Po trzech rozegranych meczach Grembach ma na swoim koncie 6 punktów, dokładnie tyle samo co ich dzisiejsze rywalki. W tabeli prowadzi zespół Lazo Apego Kitakyūshū. Mistrzynie Japonii rozegrały już cztery pojedynki, z czego trzy udało im się wygrać. Rywalizacja na rozgrywanych w Cagliari Klubowych Mistrzostwach Świata zakończy się jutro. Grembach Łódź o godzinie 16:30 stanie naprzeciw aktualnym mistrzyniom Polski. FC10 Zgierz słabo spisuje się na włoskim turnieju. Złote medalistki rywalizacji w naszym kraju zajmują ostatnie miejsce w tabeli i jako jedyne mają komplet trzech porażek.

Women’s World Winners Cup – grupa A (3. mecz)
Grembach Łódź – Barra de Santiago FC 2:0
Rocha 15′, 31′

Grembach Łódź: Karolina Palacios, Ana Beatriz Ribeiro – Bárbara Colodetti, Katarzyna Borowiec, Noele Bastos, Paulina Kościecha, Katarzyna Gozdek, Adriele Rocha, Wiktoria Kaczmarek, Dagmara Suskiewicz, Natalia Bartczak, Magdalena Szpera

Inne wiadomości

NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
Ewa Pajor
EkstraligaNewsyPolska
Katarzyna Daleszczyk, AZS UJ Kraków

Dodaj komenntarz