Natalia Oleszkiewicz zapewnia zwycięstwo Pogoni

Pogoń Szczecin pokonała Medyk POLOmarkt Konin 2:1 w meczu 12.kolejki Orlen Ekstraligi. Zwycięstwo drużynie ze Szczecina zapewniła Natalia Oleszkiewicz, która dwukrotnie pokonała bramkarkę rywalek.

Lepiej spotkanie dla gospodyń nie mogło się rozpocząć, bo już w trzeciej minucie swój zespół na prowadzenie wyprowadziła Natalia Oleszkiewicz. W szesnastej minucie czerwoną kartkę otrzymała Natalia Szymczak i zespół Medyka musiał sobie radzić grając w osłabieniu. Grę w przewadze jeszcze w pierwszej części spotkania wykorzystała Pogoń, która podwyższyła prowadzenie, a po raz drugi na listę strzelczyń wpisała się Oleszkiewicz.

W drugiej połowie przyjezdne złapały kontakt po bramce Karline Miksone w 72.minucie.