Zwycięski Robin Hood

Krakowski Robin Hood znów z kompletem punktów. Dziś pewnie pokonał WKS Śląski Wrocław 2:0 i z 30 punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Do meczu z Jagiellonkami Wrocławski Śląsk przystąpił nieco odmieniony składzie. W wyjściowej 11 zabrakło min Joanny Wróblewskiej. Trener Piotr Jagieła pewnie myślami już był przed środowym pucharem z Łódzkim SMS i dał dziś pograć rezerwowy.

Wynik spotkania otworzyła Natalia Wróbel w 17 minucie meczu, wykonując centrostrzał z lewej strony boiska. Mimo kilku sytuacji z obu stron wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Pod koniec drugiej połowy kropkę nad i postawiła Agnieszka Derus, która wykorzystała błąd w defensywie Oliwii Krysman i pewnym strzałem pokonała Monikę Sowalską podwyższając na 2:0.