Magdalena Sobal show w Tczewie! Pogon pokonuje Medyka Konin

Pogoń Dekpol Tczew pokonał na własnym stadionie Medyka Konin 4:2, a cztery bramki dla beniaminka Ekstraligi zdobyła Magdalena Sobal!

Ubiegłoroczna królowa strzelczyń pierwszej ligi festiwal strzelecki rozpoczęła w dziewiątej minucie, a w 24.podwyższyła prowadzenie swojego zespołu. Zespół z północy Polski na początku drugiej połowy podwyższył prowadzenia, a przyjezdne odpowiedziały trafieniem Miksone. Odpowiedź Tczewianek była natychmiastowa, bo dwie minuty później rzut karny na bramkę zamieniła Magdalena Sobal. Wynik spotkania w 68.minucie ustaliła Gawrońska, która wykorzystała rzut karny.

Pogoń Dekpol Tczew: Niemaszyk – Tabor, Jałocha, Nowak, Jędrzejewska, Rembalska, Czarnecka (Wołejszo 33′), Tryka, Tobiczyk (Osowska 67′), Okoniewska, (Sitarz 66′) Sobal (Jeleń 86′)

Medyk Konin: Szymczak – Kogutek (Chudy 58′), Rocane, Urna, Ziemba, Pakulska, Jasniak, Miksone, Lizik, Cambell, Pouliou