Przełamania nie było

Jeden punkt w trzech meczach – na pewno nie tak wyobrażali sobie rozpoczęcie sezonu kibice AZS UJ Kraków. Drużyna gra dobrze, jednak nie potrafi przełożyć tego na zdobycz punktową i na razie zajmuje miejsce w końcówce tabeli. Do meczu z beniaminkiem z Bielska-Białej krakowianki przystępowały więc mocno zmotywowane, chcąc wreszcie zdobyć komplet punktów. Niestety przełamanie nie nadeszło i mecz zakończył się remisem 1:1.

Jako pierwsze na prowadzenie wyszły już w 8.minucie bielszczanki, gdy pechowo piłkę do własnej bramki skierowała Wiktoria Malinowska. Krakowianki zaatakowały, gospodynie zaś szukały szansy do podwyższenia prowadzenia. Jagiellonki osiągnęły pewną przewagę i na kilka minut przed przerwą Anna Zapała wyrównała.

W drugiej połowie częściej atakowały krakowianki, jednak celność ich strzałów pozostawiała nieco do życzenia. Rekord również nie zamierzał poprzestać na remisie i szukał okazji do zdobycia zwycięskiej bramki. Akcji z obu stron nie brakowało, ale więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów, z którego zdecydowanie bardziej usatysfakcjonowane mogą być gospodynie – zwłaszcza że krakowianki czeka teraz starcie z łódzkim UKS SMS.