Górnik wywozi komplet punktów z Sosnowca

W zaległym spotkaniu szóstej kolejki Ekstraligi Górnik Łęczna pokonał Czarnych Sosnowiec 4:2.

Kibice zgromadzeni na stadionie w Sosnowcu na pierwsze trafienie czekali do 42.minuty gy na listę strzelców wpisała się Klaudia Lefeld. Radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bo zaledwie 180 sekund później do remisu doprowadziła Nikol Kaletka, która wykorzystała rzut karny. Po przerwie po raz drugi piłkę w bramce umieściła Lefeld jednak gospodynie doprowadziły do remisu w 58.minucie, a własną bramkarkę pokonała Kinga Buzan. W kolejnych minutach to zespół przyjezdnych zdobywał bramki, a na listę strzelców wpisała się Oliwia Rapacka oraz Klaudia Miłek, która w 78.minucie wykorzystała rzut karny i ustaliła wynik spotkania.