KKS Czarni Anstrans Sosnowiec wraca na właściwe tory

Po wtorkowej domowej porażce z Katowicami, drużyna KKS Czarni wróciła na zwycięskie tory. Wczoraj w Tczewie pewnie pokonała beniaminka 4:0.

Wynik spotkania 23 minucie strzałem przed polem karnym odtworzyła Zuzanna Witek, która wykorzystała zagranie z rzutu rożnego Nikoli Kaletki. Dla Witek była to pierwsza bramka w ekstralidze zdobyta w barwach Sosnowca.

Zaledwie 5 minut później sosnowiczanki podwyższyły wynik. Tym razem dośrodkowanie z rzutu różnego z prawej strony boiska Nadi Stanovic precyzyjnym strzałem wykończyła Nikol Kaletka, kapitanka drużyny przyjezdnych.

W 33 minucie Paulina Piksa zanotowała swoje premierowe trafienie w rozgrywkach ekstraligowych zdobywając trzecią bramkę dla drużyny Roberta Stanka. Ale to nie koniec bramek jakie zobaczyli kibice na stadionie w Tczewie. Tuż przed przerwą Nadia Stanovic zdobyła czwartą bramkę dla przyjezdnych wykorzystując świetną asystę Dzesiki Jaszek. Na przerwę goście schodziły z przewagą czterech bramek

W drugiej odsłonie gospodynie miały dwie dobre sytuację na strzelenie bramek, jednak świetnymi interwencjami popisała się Anna Szymańska zachowując czyste konto w meczu. Mimo sytuacji z obu stron wynik spotkania nie uległ zmianie.